Coś niebieskiego – najlepsze patenty!

By Posted on 0 2 min przeczytasz

Mówi się, że Panna Młoda w dniu swojego ślubu powinna mieć na sobie coś starego, coś pożyczonego oraz coś niebieskiego. Dziś zajmiemy się tym ostatnim. No właśnie. Jakie niebieskie gadżety czy przedmioty będą wspaniale prezentowały się podczas ślubu i wesela, stanowiąc idealny mariaż fantastycznego wyglądu oraz nawiązania do tradycji?

Cudownie prezentują się błękitne ślubne bukiety. Mogą być rzecz jasna stworzone z dodatkiem kwiatów o innych kolorach, ale te jednobarwne także prezentują się zachwycająco. Miłośniczki niebanalnego weselnego look’u na pewno zauroczone będą niebieskimi butami. Pięknie wyglądają zwłaszcza te w delikatnych, subtelnych odcieniach. Biżuteria Panny Młodej także może mieć piękne błękitne kamyki – trzeba tylko pamiętać, aby wówczas zastosować pasujący do nich stylem makijaż ślubny. Wszystkie odważne narzeczone mogą rozważyć także propozycję pomalowania w Tym Wyjątkowym Dniu paznokci na kolor niebieski – na pewno będzie to rozwiązanie oryginalne i niebanalne!

Jednak niebieskie barwy warto zastosować też poza obrębem stroju i makijażu Panny Młodej – aby razem stanowiły cudowną, idealnie komponującą się całość. Warto postawić na dodatki tej barwy – poduszki na obrączki, wstążki, hafty czy też kokardy pojawiające się na oparciach krzeseł albo stołach. A może niebieski tort, na przykład w ultramodnej w ostatnim czasie wersji ombre? Z pewnością stanie się on słodkim hitem Waszego przyjęcia! Tak naprawdę Panna Młoda uwielbiająca kolor niebieski może pójść do ołtarza w takiej właśnie sukni ślubnej –a obok niej odziane w błękity druhenki. To z pewnością będzie piękny ślub i cudowne weselne przyjęcie!

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *