Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer]

Dziewczynki sypiące kwiatki – nowy ślubny trend

0 2 min przeczytasz

Tak naprawę ten trend przybył do nas z Zachodu, lecz cieszy się coraz większym powodzeniem i w naszym kraju. Trudno wszak się temu dziwić, przeurocze dziewczynki sypiące kwiatki bądź niosące bukiet Panny Młodej (albo obrączki) prezentują się po prostu przeuroczo.

Jak najczęściej wyglądają? W przeważającej większości przypadków to rezolutne kilkulatki odziane w białe sukieneczki(na przykład tiulowe albo koronkowe). To zwykle dzieci z najbliższej rodziny Młodej Pary albo pociechy ich znajomych (choć niekiedy zdarza się, że to potomstwo dwojga biorących ślub). Na ich głowach najczęściej pojawiają się piękne wianki z żywych kwiatków bądź białe kokardy albo odświętne opaski. W miesiącach zimowych zwykle mają na sobie pełne uroku minifuterka, etolki bądź ciepłe narzutki.

Gdy ślub odbywa się latem, sypią one żywe kwiatki polne. W pozostałych miesiącach świetnie sprawdzą się te w wersji suszonej, a nawet (ewentualnie) pocięte kawałki kolorowej bibuły. Warto jednak pamiętać o tym, aby tę niezwykle ważną rolę pełniły raczej dzieci odważne i takie, które nie będą obawiały się obecności tłumów gości, kamerzysty czy fotografa i dumnie przejdą przez środek kościoła – bez płaczu, nerwów czy uciekania w ramiona rodziców. Nie zapominajmy także o tym, aby wytłumaczyć im dokładnie ich rolę, a nawet zrobić wcześniej próbę generalną – wtedy cała ślubna ceremonia dopięta będzie na ostatni guzik i unikniemy zbędnego stresu i nerwów.

Jeśli mamy w rodzinie kilkuletnią, śmiałą dziewczynkę, z powodzeniem możemy poprosić ją o sypanie kwiatków na początku ceremonii!

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *