Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jak ułatwić sobie przygotowania do ceremonii ślubnej i weselnego przyjęcia? Pobierz poradnik ślubny!

0 2K

Jeśli komuś wydaje się, że przygotowanie perfekcyjnej ślubnej ceremonii oraz hucznego i niezapomnianego przyjęcia weselnego jest sprawa niezwykle prostą, ma rację – tylko mu się wydaje. Doskonale zdają sobie z owego faktu sprawę zarówno te pary, które ślub mają już za sobą, jak i ci, którzy teraz właśnie są na etapie szykowania idealnego dnia. Wiadomo, …

Udostępnij ten artykuł

Dziewczynki sypiące kwiatki – nowy ślubny trend

0 2.3K

Tak naprawę ten trend przybył do nas z Zachodu, lecz cieszy się coraz większym powodzeniem i w naszym kraju. Trudno wszak się temu dziwić, przeurocze dziewczynki sypiące kwiatki bądź niosące bukiet Panny Młodej (albo obrączki) prezentują się po prostu przeuroczo.

Jak najczęściej wyglądają? W przeważającej większości przypadków to rezolutne kilkulatki odziane w białe …

Udostępnij ten artykuł

Coś niebieskiego – najlepsze patenty!

0 2 min przeczytasz 2.2K odwiedzin

Mówi się, że Panna Młoda w dniu swojego ślubu powinna mieć na sobie coś starego, coś pożyczonego oraz coś niebieskiego. Dziś zajmiemy się tym ostatnim. No właśnie. Jakie niebieskie gadżety czy przedmioty będą wspaniale prezentowały się podczas ślubu i wesela, stanowiąc idealny mariaż fantastycznego wyglądu oraz nawiązania do tradycji?

Cudownie prezentują się błękitne …

Udostępnij ten artykuł

Niebanalne ślubne buty hitem sezonu!

0 1.1K

Buty, w których Panna Młoda idzie do ślubu, a potem tańczy na przyjęciu weselnym, wcale nie muszą być klasyczne, białe, na niewielkim obcasie. Nadeszła pora na to, by pokazać nieco inne oblicze ślubnego obuwia, to bardziej drapieżne i oryginalne, a jednocześnie wybierane coraz częściej!

Sporą popularnością cieszą się buty w wstawkami koronkowymi. …

Udostępnij ten artykuł

Biały bukiet ślubny – warto czy nie warto?

0 1.6K

Trzeba przyznać, że monochromatyczne białe bukiety nieczęsto wybierane są w Tym Wyjątkowym Dniu. Dlaczego? Powód jest wręcz prozaiczny – wszak to suknia Panny Młodej jest najczęściej śnieżnobiała/ ecru/barwy kości słoniowej. Istnieje zatem obawa, że tego typu kwiaty mogłyby niejako zlać się z kreacją. Jednak nie ma powodów do obaw – zieleń liści i łodyg stanowi …

Udostępnij ten artykuł