Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer]

Kwiaty albo…czyli propozycje upominków dla Młodej Pary

0 2 min przeczytasz

Tradycja głosi, że po wyjściu z kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego wręcza się Młodej Parze niewielkie upominki stanowiące niejako dodatek do najlepszych życzeń. Przez wiele, wiele lat w naszym kraju owym dodatkiem były cięte kwiaty. Jednak nieważne, czy w tej roli występowałaby jedna róża czy też wielobarwny, bardzo okazały pęk różnych roślin – przyznać trzeba, że za kilka dni nie będzie po kwiatach najmniejszego chociażby śladu.

Dlatego właśnie coraz częściej Młode Pary proszą o coś innego, cos, co stanowiłoby alternatywę dla klasycznego kwiatka. Co mamy na myśli?

Bywa, że są to kupony totolotka. Wszak zostaje właśnie założona nowa rodzina, zatem pieniądze z ewentualnej wygranej bardzo by się przydały! Sporym zainteresowaniem cieszą się także katy prezentowe do różnego typu sklepów. Najtańsza karta kosztuje zwykle tyle, co bukiet kwiatów, a Para Młoda już po ceremonii i weselnym przyjęciu może zakupić to, co chce i czego potrzebuje. Ciekawym rozwiązaniem jest także butelka wina – miłośnicy tego trunku z całą pewnością będą zachwyceni.

Coraz więcej par pragnie w tym wyjątkowym dniu wspomóc innych, słabszych i ubogich. Dlatego proszą swoich gości o datek na szczytny cel lub pomoc rzeczową, jak na przykład koce czy karmę dla schroniska dla zwierząt albo zabawki dla dzieciaków z domów dziecka. Książki, filmy na DVD (jeśli oczywiście znamy gusta Młodej Pary) także cieszą się popularnością. Niejeden gość przybywa na ślub kwiatem doniczkowym, który postoi zdecydowanie dłużej niż ten w wersji ciętej.

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *