Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Słodki kącik na weselu

0 2 min przeczytasz 1.2K odwiedzin
Rate this post

Tort, ciasta i desery – kiedyś tylko to miłośnicy słodkości mogli spałaszować podczas przyjęcia weselnego. Dziś jednak sytuacja bardzo się zmieniła i coraz więcej par decyduje się na postawienie kącika ze słodkościami. Nie da się ukryć, że zachwycone są nim również dzieciaki. Co można postawić na stole z łakociami?

Czekoladowe fondue było wielkim hitem kilka sezonów temu, dziś pojawia się coraz rzadziej. Zdaje się, że wyparte zostało przez stoły z uroczymi, cudownie ozdobionymi babeczkami, ciasteczkami, pączkami bądź naleśnikami. Fantastycznie prezentują się także bezy – szczególnie wówczas, gdy mają apetyczne pastelowe barwy. Jakie inne słodycze znaleźć można na tego typu stole?

Tak naprawdę wszystko zależy tutaj od indywidualnych preferencji Młodej Pary, ale coraz częściej pojawiają się tam żelki w różnych kształtach, migdały w cukrze bądź przepiękne słodkie makaroniki. Uroczo prezentują się także wielokolorowe landrynki bądź lizaki.

Taki słodki kącik stanowi rzecz jasna coś w rodzaju mini stołu szwedzkiego – każdy łasuch przychodzi i wybiera z niego coś dla siebie. Warto zadbać o to, by łakocie nie stanowiły dla gości nieprzyjemnej niespodzianki – jeśli wylewa się z nich kaskada czekolady lub pokryte są barwiącą posypką, może się okazać, że ten i ów weselnik pobrudzi swój odświętny strój, a tego z pewnością nikt nie chce.

Trzeba przyznać, że stół ze słodkościami to nie tylko walory smakowe. Stanowi on także niebanalną ozdobę wesela – zwłaszcza wtedy, gdy starannie przemyślimy jego kolorystykę!

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *