Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jakie suknie dla druhen wybrać?

0 2 min przeczytasz 1.3K odwiedzin
Rate this post

Jeszcze kilkanaście lat temu instytucja druhny właściwie nie była w naszym kraju znana. Jednak i do nas zawitała ta moda – trzeba przyznać, że duże znaczenie miały tu amerykańskie filmy. Tak czy inaczej coraz więcej Panien Młodych pragnie, by w tym wyjątkowym dniu towarzyszył im zastęp uroczych druhenek. No tak, ale w jakich kreacjach mają wystąpić? Co im zaproponować, by prezentowały się uroczo, świeżo i niebanalnie, ale jednocześnie nie przyćmiły sukienkami kreacji Panny Młodej? Przedstawiamy kilka pomysłów!

Fantastycznie prezentują się w tym przypadku kreacje z połyskiem. Jednak warto zdecydować się na nie wówczas, gdy najważniejsza bohaterka tego dnia także błyszczy – ma suknię w stylu księżniczki, bogato zdobioną i robiącą wielkie wrażenie na wszystkich obserwatorach. Fantastycznie prezentują się druhny ubrane w sukienki w różnych odcieniach tej samej barwy – na przykład pudrowego różu czy niebieskiego. To rozwiązanie niesztampowe i warte uwagi.

Delikatna koronka także stanowić będzie przysłowiowy strzał w dziesiątkę – szczególnie wtedy, gdy Panna Młoda ma suknię typu syrena (także z koronkowymi wstawkami rzecz jasna). Cudownie prezentuje się także kolor miętowy, bowiem tak ubrane druhny wyglądają świeżo i uroczo, także na ślubnych i weselnych fotografiach. Warto zastanowić się również nad sukienkami w kwiatowe wzory. Wyglądają one wspaniale zwłaszcza na ślubach w letnich miesiącach, pomiędzy czerwcem a początkiem września.

Perfekcyjnie ubrane druhenki cudownie prezentowały się będą podczas weselnego przyjęcia. Pamiętajmy jednak, że pierwsze skrzypce gra w tym dniu Panna Młoda!

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *