Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Jak udekorować krzesła na weselu?

0 2 min przeczytasz 1.4K odwiedzin
Rate this post

To pytanie zadaje sobie z pewnością niejedna para narzeczonych. Tak naprawdę większość osób myśli tylko o klasycznych białych pokrowcach (zwykle połyskujących lekko w świetle), które można wypożyczyć bądź ewentualnie zakupić. Ale prócz nich istnieje jeszcze pokaźna ilość innych rozwiązań! Jakich? Zapraszamy do lektury!

Cudownie prezentują się wstążki. Można zastosować je w wersji minimalistycznej lub na bogato – z dodatkowymi dekoracjami w postaci kwiatów czy gałązek. Niektórzy wybierają jednak luźne ich przewieszenie na oparciu krzeseł (wówczas na każde siedzisko przypada kilkadziesiąt sztuk, zwykle różnobarwnych). Efekt jest naprawdę niezwykły! Warto postawić także na kokardy – chociażby w kropki czy inne printy albo w uroczych pastelowych barwach. Nadal dużą popularnością cieszą się szarfy z materiału. To, w jaki sposób zostaną użyte, zależy jedynie od wyobraźni osoby zajmującej się ich nakładaniem na krzesła weselnych gości.

Dobrym pomysłem są także maleńkie bukieciki kwiatów. Trzeba jednak pamiętać, aby wybierać rośliny, które nazbyt mocno nie pachną i nie mają brudzącego pyłku. Najlepiej sprawdzą się te, które z powodzeniem przetrwają całą weselną noc i nie zwiędną. Z Zachodu przyszła do nas moda na wieszanie na siedziskach etykiet. Mogą się pojawić tylko na krzesłach Pary Młodej albo wszystkich gości. Z zabawnymi sentencjami albo wzruszającymi wierszykami – do wyboru, do koloru!

Fantastyczne prezentują się także piórka – klasyczne białe albo wielokolorowe pawie. Niekiedy na weselnych przyjęciach pojawiają się także mikroskopijne doniczki w roli dekoracji krzeseł. Trzeba przyznać, że pomysł ten wart jest uwagi!

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *