Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Weselne atrakcje dla najmłodszych

0 2 min przeczytasz 1.3K odwiedzin
Rate this post

Wydaje się, że bezpowrotnie minęły już czasy, gdy dzieciaki podczas weselnego przyjęcia znudzone snuły się po sali bądź biegały pomiędzy tańczącymi gośćmi bez ładu i składu. Dziś coraz więcej Par Młodych dba o to, by i dla nich znalazły się ciekawe i niebanalne atrakcje.

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie mini stół ze słodkościami. Co miałoby się na nim pojawić? Chociażby babeczki, kolorowe ciasteczka, żelki i lizaki. Na pewno najmłodsi będą szczerze zachwyceni.

Warto zadbać jednak o stronę artystyczną i zapewnić dla nich opiekę i rozrywkę w jednym, czyli animatorów bądź animatorki weselne. Tak naprawdę już jedna czy dwie profesjonalne osoby wystarczą, by dzieciaki były zajęte przez wiele godzin. Zabawy związane z malowaniem, wyliczankami, wierszykami, wspólnym przygotowywaniem rysunkowej niespodzianki dla Pary Młodej i wiele, wiele innych atrakcji – tak naprawdę dzięki animatorom rodzice mogą spokojnie potańczyć i spędzić czas na rozmowach z innymi dorosłymi, a dzieci są zachwycone mnogością zabaw.

Gdy jednak Para Młoda dysponuje ograniczonym budżetem, warto zakupić chociażby kilka dużych kartony i kredki, baloniki oraz bańki mydlane i postawić je na stoliku – na pewno najmłodsi sami zorganizują sobie zabawę. Pamiętajmy, że możemy poprosić też jedną z druhenek o to, by zaproponowała dzieciakom jakieś zabawy i pomogła im rozkręcić zabawę. Naprawdę nie trzeba wiele, by dzieciaki czuły się fantastycznie i miały piękne wspomnienia.

Wszak one także są pełnoprawnymi uczestnikami przyjęcia i warto pamiętać o nich podczas planowania ślubu i wesela!

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *