Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Wielobarwne taśmy klejące – pomysł na tanie weselne dekoracje!

0 2 min przeczytasz 826 odwiedzin
Rate this post

Gdy mowa o ślubnych dekoracjach, większość osób ma na uwadze raczej żywe kwiaty, delikatne i zwiewne materiały czy szalenie modne ostatnimi czasy latarenki. Owszem, są one bardzo popularne i występują na niemal każdym weselnym przyjęciu. Jednak co zrobić, gdy mamy ograniczony budżet, a chcielibyśmy mieć naprawdę urocze i wielobarwne dekoracje? Wystarczy zainwestować w…wielobarwne taśmy klejące!

Są one nieporównywalnie tańsze od innych ślubno-weselnych dekoracji, a dają niezwykle dużo możliwości. Wszak moda na DIY trwa, zatem warto pomyśleć o tym, by przyozdobić nimi to i owo! Wystarczą taśmy i wykałaczki, by przygotować setki uroczych i kolorowych chorągiewek, które następnie zostaną powbijane w babeczki i inne słodkości. Gdy zaś tasiemki pojawią się przy słomkach, całą pewnością umilą spożywanie weselnych napojów.

Wspaniałym pomysłem będzie umieszczenie ich na świecznikach – w ten sposób zyskają one nowy charakter. Tak naprawdę nawet całkiem zwyczajny słoik z tealightem i naklejoną aplikacją prezentował się będzie odświętnie. Warto udekorować także butelki – przezroczyste, z kolorowego szkła lub dodatkowo pomalowane – taka dekoracja kosztuje grosze, a naprawdę świetnie wygląda.

Za rolki zapłacimy naprawdę niewiele, a będziemy mieć urocze weselne dekoracje oraz ogromną satysfakcję z tego, że zrobiliśmy je samodzielnie. Warto puścić wodze fantazji i przygotować je na swoje przyjęcie. Najlepiej wyglądają te imitujące koronkę lub w pełnych uroku pastelowych barwach. Jesteśmy szalenie ciekawi, które z nich wybierzecie!

Udostępnij ten artykuł

Brak komentarzy.

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *