Unikalne podziękowanie dla rodziców na Twój ślub! Atrakcje ślubne i weselne 52 pkt

Ul. J. I. Kraszewskiego 6 Lok. 25, Białystok, podlaskie
od 154,00 zł

Opinie klientów (0)

Opis

Wzrusz rodziców wyjątkowym prezentem. Ten jeden dzień tak ważny w życiu dwojga ludzi, wstępujących na wspólną, życiową drogę to okazja, by w wyjątkowy sposób uczcić obecność rodziców i złożyć im podziękowania za okazany trud, pomoc i poświęcenie. Moment podziękowań to wzruszająca chwila, w której dzieci składają na ręce rodziców podarunek jako wyraz uczuć i szacunku.

Idealnym prezentem na tę szczególną okazję jest piękna statuetka ze szkła kryształowego z wygrawerowanym w jej wnętrzu motywem 3D oraz osobistą, napisaną od serca, dedykacją. Tworzone przez nas statuetki 3D to zawsze dobry wybór. Statuetki te są wykonane z wysokiej klasy bezbarwnego szkła kryształowego. Uwiecznione w nich trójwymiarowe obrazy powstają dzięki połączeniu setek tysięcy mikroskopijnej wielkości punktów precyzyjnie rozmieszczonych przez laser 3D. Przepiękny grawerunek utrwalany jest w środku szkła bez naruszania jego powierzchni. Mnogość dostępnych kompozycji w połączeniu z możliwością wpisania własnego tekstu dedykacji gwarantuje, że zachwycisz nimi swoich bliskich.
Stwórz wymarzoną pamiątkę ślubu! Wręcz ją rodzicom i spraw im ogromną radość!
Wejdź i sprawdź propozycje CrystalCiTY.pl http://www.crystalcity.pl/nasze_propozycje_na_podziekowania_slubne_dla_rodzicow.html
Wybierz jedną z naszych propozycji, dodaj własny tekst życzeń i podziękuj rodzicom w wyjątkowo oryginalny i piękny sposób.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:
Biuro Obsługi Klienta
tel.: +48 85 734 13 24,
tel. kom.: +48 531 447 551
email: bok@crystalcity.pl
http://www.crystalcity.pl Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 23
  • Data dodania: Grudzień 11, 2017
  • Pozycja w kategorii: 0
  • Pozycja w podkategorii: 0
  • Pozycja w miejscowości: 1
  • Pozycja w województwie: 1

  Blog ślubny