Fotograf, Wideofilmowanie , Dębica,Rzeszów,Tarnów, Mielec, Fotograf ślubny 22 pkt

99, Dębica, podkarpackie
Proszę o kontakt

Opinie klientów (0)

Opis

Realizacją reportaży ślubnych zajmujemy się od 9 lat, ten czas pozwolił nam na zdobycie doświadczenia niezbędnego do zagwarantowania najwyższej jakości wykonanej pracy. Nauczyliśmy się, że tego typu realizacje wymagają od nas skupienia się na gestach, emocjach, detalach bo to one są niepowtarzalne i tylko one podkreślają podniosłość tego dnia. Dlatego staramy się nie reżyserować reportażu przestawiając Was z kąta w kąt co rozprasza i wprowadza sztuczność a dyskretnie rejestrujemy rzeczywistość.

Cały reportaż staramy się utrzymać w stonowanym ciepłym romantycznym klimacie – no z małym wyjątkiem – szampańskiej zabawy, wtedy wchodzimy w wir szalejącego tłumu tworząc „wehikuł czasu”, który po latach pozwoli powrócić Wam do tego dnia.

Zależy nam aby nasze realizacje dawały Wam maksimum satysfakcji dlatego cieszą nas wszelkie sugestie i pomysły. Nasze realizacje możemy dostosować do Waszych zainteresowań, pasji, zawodów czy innych scenariuszy z życia.

W procesie tworzenia „wehikułów” pomagają nam profesjonalny sprzęt oraz wyobraźnia, podążamy za trendami. Posiadamy wszelkie uprawnienia w tym pozwolenie na fotografowanie i filmowanie w kościele.

Wierzymy, że nasza oferta spotka się z Waszym zainteresowaniem.
Zapraszamy na spotkanie.

KONTAKT
14 6823 823
698 408 344
bok@em3-studio.pl
www.emtrzy-studio.pl Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 96
  • Data dodania: Grudzień 11, 2017
  • Pozycja w kategorii: 0
  • Pozycja w podkategorii: 0
  • Pozycja w miejscowości: 1
  • Pozycja w województwie: 1

  Blog ślubny