Fotografia i wideofilmowanie ślubne w Bydgoszczy – Grupa 5D Studio fotograficzne 92 pkt

Unii Lubelskiej 12A, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
od 3 400,00 zł

Opinie klientów (0)

Opis

Grupa 5D to działające od lat studio fotografii z Bydgoszczy specjalizujące się w artystycznej fotografii ślubnej oraz wysokiej jakości wideofilmowaniu. Cechą wyróżniająca Grupę 5D jest dokładanie starań, aby zdjęcia ślubne były wyjątkowe i rzeczywiście odpowiadały gustowi Pary Młodej.

Grupa 5D to nie amatorzy. Fotografowie ślubni i kamerzyści posiadają sprawdzony, zaawansowany sprzęt do fotografii ślubnej, taki jak:
- lustrzanki z serii Canon 5D Mark II i III + lustrzanki zapasowe
- nowoczesny aparat Sony A7s do zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych
- profesjonalne kamery marki Sony
- bardzo dobrej jakości akcesoria do zdjęci filmowania ślubnego: obiektywy pełnoklatkowe, statywy, flycamy, stablilizatory oraz wiele innych.

Wybrany przez Państwa fotograf ślubny zrobi zdjęcia z każdego etapu ślubu - od przygotowań, poprzez ceremonię w kościele, wesele, aż do sesji poślubnej, uwzględniając różne życzenia, takie jak wykonanie pleneru ślubnego w nietypowych, unikalnych miejscach. Dopełnieniem oryginalnych zdjęć będzie film ślubny uwieczniający najpiękniejsze chwile i szczegóły z tego najważniejszego dnia. Ciekawym rozwiązaniem jest też użycie latającego drona filmującego, który zapewni wyjątkowe ujęcia z powietrza.

Posiadamy własne studio fotograficzne w Bydgoszczy, przy ul. Unii Lubelskiej 12A (w pobliżu dworca PKP), do którego serdecznie zapraszamy celem poznania nas dokładniej i przyjrzenia się w jaki sposób pracujemy.

Oferta Grupy 5D podzielona jest na pakiety dostosowane do potrzeb Par Młodych. W podstawowych pakiecie oferujemy Państwu profesjonalną fotografię ślubną i wideofilmowania która obejmuje:
– zdjęcia ślubne z ceremonii w kościele
– zdjęcia ślubne wesela
– zdjęcia ślubne z pleneru fotograficznego
– ok. 1000 – 1500) zdjęć przekazanych na płycie DVD/pendrive
– Obrobiony materiał filmowy do 45 minut w jakości DVD przekazany na płycie/pendrive
– Cena obejmuje również dojazd w obrębie 30 km w okolicach Bydgoszczy.

Kolejne pakiety zawierają dodatkowe opcje i możliwości. Istnieje również możliwość skorzystanie z pojedynczych usług fotografii lub kamerowania. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, która znajduje się na stronie http://grupa5d.pl/cennik

Zachęcamy także do czytania naszego regularnie aktualizowanego bloga o fotografii ślubnej, który skupia się na tematach związanych z przygotowaniami do ślubu, firmami ślubnymi w Bydgoszczy i innych miastach, różnych ważnych sprawach i aspektach związanych z weselem i uroczystością http://grupa5d.pl/blog. Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 358
  • Data dodania: Grudzień 11, 2017
  • Pozycja w kategorii: 0
  • Pozycja w podkategorii: 0
  • Pozycja w miejscowości: 1
  • Pozycja w województwie: 1

  Blog ślubny