zaproszenia slubne ze zdjęciem narzeczonych Zaproszenia ślubne 52 pkt

Jodłowa 2, Mysłowice, śląskie
od 3,50 zł

Opinie klientów (0)

Opis

Witamy w naszej fabryce zaproszeń. Działając pod marką www.kartkoland.pl jesteśmy firmą specjalizującą się w przygotowywaniu profesjonalnych druków z wizerunkiem osób, oferujemy m.in.:
- zaproszenia ślubne ze zdjęciem,
- zaproszenia okolicznościowe ze zdjęciem,
- zawieszki i etykiety na butelki,
- winietki na stół,
- podziękowania dla gości i dla rodziców.

Projektujemy nasze produkty na bazie naszych praw autorskich z wykorzystaniem licencjonowanego oprogramowania, a nasze druki są drukowane cyfrowo, cięte i bigowane w profesjonalnym procesie drukarskim.

Przygotowując nasze produkty bardzo dbamy o ich jakość mając świadomość, że są one związane z wyjątkowymi i niepowtarzalnymi chwilami dotyczącymi naszych klientów i ich bliskich.

Wykonaliśmy już tysiące zaproszeń dla klientów z całej Europy, a opinie naszych klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że wykonujemy swoje prace w sposób zgodny z ich oczekiwaniem a jakość naszych produktów daje im pełną satysfakcję i radość z możliwości zaskoczenia swoich bliskich w unikalny i niecodzienny sposób.

Przy realizacji zamówień korzystamy z wyspecjalizowanego licencjonowanego oprogramowania, wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze i kompleksowej obsługi drukarskiej obejmującej wydruk cyfrowy, cięcie i bigowanie, a także bardzo dobrze zabezpieczamy nasze produkty przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Wydruk i wysyłkę zamawianych produktów realizujemy standardowo w przeciągu 5 dni od dnia akceptacji projektu i wpływu środków pieniężnych na nasz rachunek bankowy.

Zamawiając druki u nas możesz być spokojny o ich jakość i sprawną realizację. Pod naszą marką pomogliśmy w oryginalnym stylu zaprosić już tysiące gości w Polsce i w Europie – witamy w naszej FABRYCE ZAPROSZEŃ. Zobacz więcej

Lokalizacja

Opinie klientów

Znasz firmę? Podziel się opinią!

  Statystyki

  Całkowita liczba wyświetleń ogłoszeń
  Nie ma jeszcze statystyk
  • Wyświetleń strony: 156
  • Data dodania: Grudzień 11, 2017
  • Pozycja w kategorii: 0
  • Pozycja w podkategorii: 0
  • Pozycja w miejscowości: 1
  • Pozycja w województwie: 1

  Blog ślubny